• נזלת מימית – מה זה אומר על סוג הנזלת והבעיה

  יש לכם נזלת מימית?

  רוב האנשים יודעים ומכירים נזלת כחומר מוצק, מגובש, חומר שיוצר גודש באף, ונוצר כתוצאה מהצטננות, אלרגיות או מסיבות אחרות, כולל מסיבות מולדות.

  אך לצד נזלת מוצקת, אנחנו יכולים למצוא גם נזלת מימית בלא מעט מקרים. מדובר בנזלת דלילה מאוד, אשר מזכירה במובנים מסוימים, כפי שאפשר להבין מהשם, מים, רק בצבע מעט שונה. זו נזלת מאוד שכיחה בסיטואציות שונות, הן במקרים כרוניים והן במקרים ספציפיים, נקודתיים.

  לפני שנסביר מה זה בדיוק, חשוב לומר, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם נזלת מימית במצבים שונים בחיים, לעיתים במשך זמן קצר מאוד, יחד עם זאת, אנחנו לא צריכים לחשוש מכך. שכן, מדובר בבעיה שאיננה מלמדת דבר על התפקוד הפיזי או התפקוד של מערכות פנימיות. אם יש לנו נזלת מסוג זה, אנחנו יכולים למצוא כלים שונים כיצד להתגבר עליה באופן מדויק ונכון.

  מה זו נזלת מימית ומתי נתמודד איתה

  כאמור, נזלת מימית, היא נזלת מאוד דלילה אשר נוצרת בין היתר, כתוצאה מאלרגיה, עקב חשיפה לאבקנים, אבק, וחומרים אחרים שהגוף שלנו אלרגי אליהם וזו אחת הדרכים שלו להגיב לכך. יש מקרים בהם גם נזלת כרונית אשר נוצרת כתוצאה מסיבוכים שונים במערכות האף, היא נזלת מימית ולא מוצקה כפי שאנחנו מכירים.

  גם אנשים שהתקררו או מתמודדים עם טמפרטורות נמוכות שאינן מוכרות להם בימים שבשגרה, יכולים למצוא להם מטפטפים נזלת בכמויות קטנות. זו תופעה טבעית של הגוף, אשר תדעך עם הזמן. בכל מקרה,

  חשוב להדגיש עוד, מעבר לעובדה שמדובר בנזלת מימית, הרי שהיא שקופה אך מה שמאפיין אותה, שהרבה פעמים נוכל למצוא בה "צבעים" שיזכירו לנו שמדובר בנזלת.

  השאר/י תגובה ←

השאר/י תגובה

Cancel reply

Photostream